Спортсменка з Покрова стала чемпіонкою Хорватії

З 10 по 13 березня в місті Задар пройшов відкритий чемпіонат Хорватії зі стрибків у воду “Оpen”. В ньому взяли участь юніори Дніпропетровської області. Високі результати продемонструвала 16-річна Неллі Чуканівська з Покрова. Вона виконала свою програму на трампліні 1 метр і виборола бронзову медаль. В стрибках з вежі дівчині вдалося завоювати золоту медаль та стати чемпіонкою Хорватії. Вона розділила п’єдестал пошани з хорваткою Dora Tomljenović.

Про цеповідомили в покровській фейсбук-спільноті “OrdzhoCity”.

Всі спортсмени з Дніпропетровщини показали хороші результати на трампліні та на вишці. Так,16-річний Владислав Балькін виборов 2 місце та отримав срібну медаль на вежі серед чоловіків. 13-річний Дмитро Вишиванов продемонстрував гарне виконання стрибків у цій же дисципліні на вишці і посів 4 місце.

“Наші юніори боролися дуже гідно на дорослому Чемпіонаті Хорватії і показали хороші результати! І це в період Олімпійського сезону, коли хорватські стрибуни у воду посилено готувалися до свого Чемпіонату країни! Молодці!”, – сказав старший тренер української команди ОлегВишиванов.

Раніше “Особи” також писали: “Дніпровська спортсменка виборола“бронзу” на Кубку Європи з дзюдо”.