Спортсменка з Кам’янського стала чемпіонкою України з плавання на відкритій воді

Skip to content

19-річна Крістіна Бєлоусова, спортсменка кам’янської ДЮСШ№ 5, стала чемпіонкою України з плавання на відкритій воді серед юніорок на дистанції 10 км. Як повідомили увідділенні НОК України в Дніпропетровській області, вона фінішувала з результатом 2:26,57 і виконала норматив майстра спорту.

Змагання проходили на озері у Івано-Франківську 14-17 червня. За титул чемпіона боролися 70 спортсменів з 10 областей України. Загалом призерами чемпіонату стали чотири плавці з Дніпропетровщини.

Чемпіоном серед чоловіків на дистанції 10 км став Володимир Воронько (2:01.30,3), чемпіоном серед юніорів 2005-2010 р. н. на дистанції 10 км – Микита Котляров(2:12.09,4), а віцечемпіоном – Михайло Бородянський (2:14.00,7).