Спортсменка з Дніпропетровщини виборола «срібло» на етапі Кубку світу зі спортивної гімнастики

Спортсменка з Дніпропетровщини Єлизавета Губарева виборола «срібло» на етапі Кубку світу зі спортивної гімнастики.

Гарною новиною поділився начальник ДніпроОВА Сергій Лисак, передаєNikopolnews.

Спортсменка з Дніпропетровщини Єлизавета Губарева виборола «срібло»

Наша Єлизавета Губарева взяла “срібло” на етапі Кубку світу зі спортивної гімнастики в окремих видах багатоборств, – написав посадовець

Він додав, що дівчина показала клас нарізновисотних брусах. Отримала 13.500 бала. Обійти її вдалося лише учасниці з Німеччини.

Яскравий виступ. Чудовий результат. Вітаю! Нових висот! – написав Сергій Лисак

Єлизавета Губерева: що про неї відомо

Єлизавета Губерева

ЄлизаветаГубарева народилася 16 червня 2004 року у Донецьку. Вона чемпіонка Європи в командній першості. Заслужений Майстер спорту України. Учениця Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного. Вихованка Дніпровської спортивної школи з опорних видів спорту.

До секції спортивної гімнастики в Донецьку в 2010 році дівчинку

привела мама, Губарева Юлія, яка стала першим тренером Єлизавети.

У 2019 році на тестових змаганнях Європейських ігор Єлизавета здобула перемоги на колоді та вільнихвправах, виборола срібну нагороду в багатоборстві та бронзову — в опорному стрибку.

У 2020 році дебютувала в дорослій збірній України.

На дебютному чемпіонаті Європи, що проходив під час пандемії коронавірусу в Мерсіні, Туреччина, через хибно позитивний тест на КОВІД-19 юніорки Дар’ї Лиски збірна України була за крок до зняття зі змагань. Добу члени дорослої та юніорської збірної України перебували в готельних номерах, поки не отримали негативні результати другого тесту та допуск дозмагань від організаторів.

У фіналі командних змагань спільно з Анастасією Бачинською, Ангеліною Радівіловою, Діаною Варінською та Анастасією Мотак уперше в історії України виграли команду першість. У фіналі вправи на різновисоких брусах продемонструвала сьомий результат.

Ще новини Дніпропетровщини:Ще одна спортсменка з Дніпропетровської області виборола вже восьму для області ліцензію на Олімпійські ігри