Спортсмени з Кам’янського стали призерами європейських змагань

Спортсмени з Кам'янського стали призерами європейських змагань

У місті Брест (Білорусь), пройшов чемпіонат Європи з академічного веслування, серед спортсменів до 23 років. Відразу чотири кам’янчанина стали призерами змагань. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 0564.

Майстер спорту Євген Александров, який виступав в класі 4x (парної четвірки), зайняв II місце. Всього 0.8 секунди, поступилася команда національної збірної України ровесникам з Угорщини.

На цьому ж чемпіонаті, кам’янчани Станіслав Козодой, Денис Шклярук і Микола Федоренко, у важкій боротьбі стали «бронзовими» призерами. Хлопці виступали в класі — 8 + (орні). «Обійшли» українську команду колеги з Румунії та Білорусі.

Готував спортсменів заслужений тренер України В’ячеслав Вікторович Стефашина.

Варто відзначити, що всі призери минулого Чемпіонату Європи з Кам’янського, є випускниками КЗ «ДЮСШ 1».

Автор: Іван МУРАХА