Спортсмен з Нікополя став чемпіоном у Волинській області (відео)

Спортсмен з Нікополя Артем Криворученко став чемпіоном у Волинській області. Змагання пройшли 16 і 17 травня

Про це повідомили у ДЮСШ «Трубник», передаєNikopolnews.

У місті Горохів Волинської області відбувся відкритий турнір з боксу спортивного клубу «АК-БАРС» Горохівської КДЮСШ імені Олександра Баламута, присвяченого пам’яті загиблим воїнам ЗСУ, випускникам-боксерам Горохівської КДЮСШ «Пам’ятаємо. Не забудемо.»

Спортсмен з Нікополя ставчемпіоном у Волинській області: відео

Нікополь на ньому представляв вихованець НДЮСШ «Трубник» Артем Криворученко. Хлопець  тимчасово проживає та тренується в місті Червонограді Львівської області. Серед юнаків 2008 року народження у ваговій категорії 70 кг він став чемпіоном змагань і був нагороджений грамотою, медаллю та кубком.

Вітаємо!

Новини Нікополя і району:Спортсмен з Нікополя виборов «бронзу» на чемпіонаті Дніпра з легкої атлетики (фото)