Сьогодні на Дніпропетровщині з неба падали спортсмени

У Майському пройшов чемпіонат України з парашутної акробатики. Про це повідомляє 34 канал, передає Дніпроград.

На аеродромі, який знаходиться у селі Майське на Дніпропетровщині свої вміння та навички показували майстри парашутного спорту. У небі літали спортсмени з рідних міст України. Вини повинні на висоті 3х кілометрів за 35 секунд показати найбільшу кількість акробатичних елементів.

Оцінювали команди 5 кваліфікованих суддів, які мали змогу передивлятися по декілька разів відео, яке оператори знімали під час польоту. Судді рахувати кількість акробатичних елементів і детально відстежувати їх правильність.

В результаті переможцями чемпіонату стала команда з Дніпра. Друге місце посіла команда з Києва, а третє зайняли одесити.

Тепер переможці можуть показати себе на змаганнях світового рівня, які проходитимуть у Дубаї.

Автор: Аврелія БЕНКЕТ