Смертельна стрілянина у Дніпропетровській області: з’явилися нові подробиці

logo

Одні підозрювані здалися, особи інших встановили.

Одні підозрювані здалися, особи інших встановили, спецоперацію згорнули: з’явилися нові подробиці смертельної стрілянини у Дніпропетровській області. 

Про це розповіли у ТСН.Ранок.

В регіоні напередодні вранці невідомий привіз до лікарні тіла двох чоловіків із вогнепальними пораненнями, а потім втік.

У Вінниці чоловіки напідпитку стріляли по школярах: батьки обурені, що ті відкупляться штрафом у 2,5 тис. грн

Поліцейські з’ясували, що трагедією закінчилася вечірка. Нібито одна чоловіча компанія почала залицятися до жінок іншої компанії. Тим це не сподобалося. Під час стрілянини поранили двох: їх повіз до лікарні брат одного з них, однак дорогою вони померли.

«Пацієнти без ознак життя були доставлені з вогнепальними пораненнями. У одного вогнепальне поранення шиї, у другого — вогнепальне поранення наскрізне грудної клітини. Судячи зі стану, це сталося не більше години до цього», — каже керівник Нікопольськоі міської лікарні №1 Олександр Саморуков.

Відео Учасники стрілянини у Дніпропетровській області, після якої загинули двоє людей, здалися поліції

Одні підозрювані здалися, інших встановили, спецоперацію згорнули. Нові подробиці смертельної стрілянини у Дніпропетровській області. Там напередодні вранці невідомий привіз до лікарні тіла двох чоловіків і втік. Учасники стрілянини в Нікополі, після якої загинули двоє людей, здалися самі. Вони у лікарні і заявляють, що просто захищалися. Наразі поліція офіційно не коментує затримання підозрюваних. Як виявилося згодом, невідомим був брат одного із вбитих. Стріляниною із вбивствами завершився побутовий конфлікт, що виник уночі. Чоловіки залицялися до жінок, ті викликали підмогу. Почалася сварка між двома компаніями, яка згодом завершилася стріляниною на околиці міста. Поліція проводила спецоперацію по всій області, аби знайти підозрюваних.  

Учасники стрілянини у Дніпропетровській області, після якої загинули двоє людей, здалися поліції

Їхні противники теж звернулися до медиків із побоями та травматичними пораненнями. Усі деталі поліцейські поки не розголошують.