Слідом за Кернесом листівки зі спільним підписом міського голови та Президента почав поширювати і Філатов

logo

Слідом за Кернесом листівки зі спільним підписом міського голови та Президента почав поширювати і Філатов

Нещодавно свою підтримку діючому президенту висловив міський голова Геннадій Кернес, тож не дивно, що за прикладом свого кумира з Харкова це робить і міський голова Дніпра Борис Філатов. Так, на новорічні свята у Харкові та Дніпрі почали розповсюджувати листівки зі спільними підписами міських голів та Президента, повідомляє Дніпроград.

Обидві листівки написані російською мовою та містять спільне вітання від імені городничих та гаранта держави з новорічними святами.

«Працюючи пліч-о-пліч ми зможемо все: і добудувати метро, і відкрити новий аеропорт, і збудувати нові школи та дитсадки, і створити нові парки, і прокласти нові дороги», — йдеться у листівці від Філатова.

Таким чином, міський голова Дніпра слідом за своїм другом Кернесом відкрито повідомляє, кого буде підтримувати на майбутніх виборах і за кого мають віддати свій голос дніпряни.

Раніше Борис Філатов відкрито заявляв, що Геннадій Кернес — гарний мер і часто допомагає йому порадами.

Попри показову прихильність «дніпровської команди» до Порошенка, старший партнер і радник дніпровського міського голови Геннадій Корбан віддав свою будівлю в центрі міста під агресивну політичну рекламу Анатолія Гриценка.

Автор: Орест СУХОДОЛЬСЬКИЙ