Скелелазка з Дніпра виграла молодіжний Чемпіонат Великобританії

Спортсменка з Дніпра Рафаель Казбекова здобула золоту медаль на молодіжному чемпіонаті Великобританії з боулдерингу.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Facebook-сторінку відділення НОК України у Дніпропетровській області.

Рафаель Казбекова з Дніпра виборола перше місце на молодіжному чемпіонаті Великобританії з боулдерингу, що проходив 15-16 червня в Манчестері.

У віковійкатегорії В серед 50 спортсменок вона випередила конкуренток Ізабеллу Рінальді, яка посіла друге місце, та Беллу Райдер, що фінішувала третьою.

Змагання проходили у трьох вікових категоріях, і успіх Казбекової підкреслює її видатні здібності та наполегливу працю. Її перемога є важливим досягненням для українського спорту на міжнародній арені.

Дніпровська скелелазка виграла молодіжний Чемпіонат Великобританії

Нагадаємо, спортсмен з Дніпра Олександр Желтяков здобув для України золото Чемпіонату Європи з плавання на дистанції 200 метрів на спині.

Підписуйтесяна наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.