Скандал із захопленням землі біля Дніпра. Еколог просить міністра розпустити екоінспекцію

logo

Вчора провідний екоактивіст Людмила Ткаченко виявила чергове самозахоплення берегу Дніпра в районі Дахнівки. Прибувши разом з журналістами і нардепом Оленгом Петренком на місце незаконно початих будівельних робіт у декількох метрах від річки, еколог була шокована бездяльністю екоінспекції та правоохоронців.

13876592_1016349661767393_8717872737943118111_n

– Природні блага, стратегічні об’єкти (гідро-технічна споруда – дамба) використовуються незаконно, а реакція черкаських природоохоронних структур та відомств частіше всього близька до нуля. Найпоширеніша відповідь – «Ведеться перевірка..». Робота повинна виконуватися вчасно та швидко, а ще сумлінно, а то часто «перевірка проводиться», а в цей час на прибережній зоні р. Дніпро будується «Бочка», «Робінзон», Царські села, Рибінспекція, «Селена», “Спорт-охота”, “Свідівок-тур”, “Річна казка” список можна продовжувати, на жаль.Виникає два питання. Перше – навіщо в Черкасах прокуратура, якщо її функції прекрасно виконують черкаські ЖУРНАЛІСТИ, розслідуючи найрезонансніші справи. Та, друге – для чого фінансується Державна екологічна інспекція, представники якої, вчора, навіть, не змогла визначити на чиїй землі знаходяться Свідівоцькій чи міській, тоді як насправді, це можна перевірити, здійснивши один телефонний дзвінок.Еко-інспекція мріє, щоб хто-небуть виконував її роботу, а краще – представники громадськості, журналісти, або ще краще – депутати ВЕРХОВНОЇ ради України, тільки не вона сама!Остап Семерак, прошу, ліквідуйте нарешті цей бездієвий орган. Його бездіяльність коштує нашій державі величезних втрат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Дахнівці розпочато незаконну забудову в 3-х метрах від Дніпра (фото)

_________________________________________________________________________________________

Підтримайте інформаційні запити читачів «Дзвону»!

У голосуванні можна обрати будь-яку кількість запитів.

Ознайомитись із змістом відкритих інформаційних запитів читачів можна можна у відповідному пункті меню «Інформаційні запити. Ті запити, які наберуть за тиждень більше 100 голосів підтримки читачів порталу, будуть направлені «Дзвоном» за адресою, а відповідь чиновників обов’язково опублікована у стрічці новин.