СК «Дніпро-1» забезпечив собі чемпіонство у Першій лізі і путівку в Прем’єр-лігу

СК "Дніпро-1" забезпечив собі чемпіонство у Першій лізі і путівку в Прем'єр-лігу

СК «Дніпро-1» забезпечив собі чемпіонство у Першій лізі і путівку в Прем’єр-лігу. Достроково гарантувати підвищення в класі «Дніпро-1» не завадила навіть розгромна поразка у матчі проти «Прикарпаття» (0:4), оскільки конкурент дніпрян «Металіст-1925» зіграв внічию з «Гірником-Спорт» і втратив теоретичні шанси на перше місце. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу СК «Дніпро-1».

На матч в Івано-Франківську, за підсумками якого дніпряни мали можливість офіційно забронювати за собою першу сходинку у турнірній таблиці, а з нею і путівку до УПЛ, тренерський штаб спортклубівців взяв багатьох виконавців, які не часто грали у поточному сезоні.

Нещасливою для дніпрян стала 13-та хвилина – Лопирьонок намагався перервати простріл, в результаті чого м’яч влучив йому у руку, а арбітр призначив пенальті, який реалізував Конкольняк. На 21-й хвилині атаку розігнав Бєляєв, перевівши м’яч на лівий фланг, де Кузик скинув м’яч під удар Шаповалу – Вульчин зіграв надійно у ближньому куті. Ще за сім хвилин Кузик заробив стандарт неподалік кута штрафного майданчику, але подачу Бєляєва ніхто не замкнув. А на 32-й хвилині Бєляєв чудовим пасом вивів сам на сам з Вульчиним Кожушка, але форвард спортклубівців не зумів переграти голкіпера «Прикарпаття» з близької відстані.

Тим часом, у Горішніх Плавнях «Гірник-Спорт» забиває гол у ворота «Металіста 1925» на 90+5 хвилині робить рахунок у матчі 1:1., а це означає, що спортклубівці незалежно від результату усіх матчів, що залишилися займають перше місце в чемпіонаті і виходять в Прем’єр – лігу.  Отже, на другий тайм гри в Івано-Франківську СК «Дніпро-1»  вже офіційно виходив у статусі клубу УПЛ 2019\2020.

Раніше повідомлялося, що  СК «Дніпро-1» внічию зіграв з «Інгульцем».

Автор: Уляна ОЖИНСЬКА