СК «Дніпро-1» продовжує громити суперників у Першій лізі

СК "Дніпро-1" продовжує громити суперників у Першій лізі

СК «Дніпро-1» вже другий матч поспіль не залишає від свого суперника й мокрого місця — цього разу під каток дніпрян потрапили гравці ФК «Суми», повідомляє Дніпроград.

Початок гостьового матчу для дніпрян пройшов в доволі активному темпі, але рахунок тримався «сухим» до останніх хвилин першого тайму. «Розмочити» ворота «Сум» гості змогли лише на останніх хвилинах першої половини гри. Куліш з другої спроби завершив комбінацію партнерів, а вже за три хвилини Кравченко традиційно виконав штрафний удар і подвоїв перевагу СК «Дніпро-1».

У другому таймі дніпряни продовжили тиснути на ФК «Суми» і після декількох гольових моментів змогли завершити розгром місцевих футболістів. Останні крапки у матчі поставили Загальський, який спочатку влучно пробив після скидання Куліша, та Чичиков – 4:0, і  СК «Дніпро-1» вдруге поспіль громить свого суперника.

Нагадаємо, що у попередньому турі під каток дніпрян потрапила «Волинь».

Автор: Антон МОРОЗ