СК «Дніпро-1» обійшов МФК «Металург» та виходить до 116 фіналу Кубка України

СК «Дніпро-1» обійшов МФК «Металург» та виходить до 1\16 фіналу Кубка України

Вчора, 20 вересня, під час Другого етапу Кубка України СК «Дніпро-1» обійшов МФК «Металург» з рахунком 2:0. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт спортклубівців.

Як зазначається, гра відбувалась у Запоріжжі на «Славутич-Арена» та зібрала більше 5,5 глядачів. Лише ближче до завершення першого тайму дніпряни стали отримувати право на стандарти, після чого гостям довелося понервувати: на 39-й хвилині м’яч метушився по воротарському майданчику, але захисники його все ж таки вибили, а ще за тир хвилини Когут бив головою після навісу Кравченка, але вище воріт.

З початком другого тайму гості стали більше пресингувати суперника на його половині поля, змушуючи раз за разом помилятися запоріжців при переході з оборони до атаки. Гострішими стали і атаки. Під час однієї з них Куліш зумів зачепитися за м’яч у чужому штрафному майданчику і відкотив сферу під удар Кравченку, і капітан, наче з гармати, завдав невідпорного удар у нижній кут: Варцаба лише тільки розвів руками – 1:0 на користь дніпрян.

На 61-й хвилині Куліш міг вже відзначитись сам, але кращому снайперу команди поточного сезону не вистачило лічених сантиметрів, щоб замкнути простріл Щедрого. Невдовзі пильність Варцаби перевіряв Загальський, але його потужний удар з далеку був неточний. Господарі першу гостру атаку після перерви провели тільки на 68-й хвилині, коли Олійник пройшов правим флангом і неточно пробив у ближній кут. Ще за кілька хвилин той же Олійник завдавав удар метрів з 23-х – вище воріт.

За повідомленням, значно гострішими були атаки дніпрян. Звичайно, господарі намагалися врятувати ситуацію, але все на що їх вистачило – це штрафний у виконанні Сарапія, коли Кліщук надійно накрив м’яч, та гостра атака правим флангом, під час якої голкіпер дніпрян відбив простріл кулаками. Спортклубівці ж впевнено контролювали події на полі і довели справу до переконливої перемоги — 2:0.

За результатами матчу СК «Дніпро-1» виходить до 1\16 фіналу, де 26 вересня зустрінеться на «Дніпро-Арені» з луцькою «Волинню».

Раніше повідомлялося, що спортивний клуб «Дніпро-1» проходить атестацію в УПЛ.

Автор: Іван МУРАХА