СК «Дніпро-1» не зміг перемогти гостей з Краматорська

СК "Дніпро-1" не зміг перемогти гостей з Краматорська

Вчора, 15 липня, у Придніпровську відбувся контрольний матч між спортивним клубом СК «Дніпро-1» та футбольним клубом «Авангард», повідомляє Дніпроград.

«Дніпро-1» активно готується до майбутнього сезону в Прем’єр-Лізі, тож перевіряє своїх гравців у контрольних матчах з «середнячками». Цього разу до Дніпра завітали гості з краматорського «Авангарду».

Матч дніпряни провели активно, але здобути перемогу не змогли. Вочевидь, таким чином проявляється оновлення складу команди та розробка нових схем гри.

Перший гол у матчі забили дніпряни — на 19-й хвилині пенальті майстерно виконав Станіслав Куліш, який його і заробив.

Втім, перевага в один м’яч тривала не довго, адже вже за десять хвилин краматорці відновили паритет.

Залишок матчу обидві команди намагалися вийти вперед, але їхні спроби не принесли результат. Гра завершилася з рахунком 1:1.

Попереду у команди Михайленка випробування у вигляді першого в історії матча в Прем’єр-Лізі України.

Автор: Іван МУРАХА