Ситуація у Дніпропетровській області під повним контролем Збройних Сил України

logo

На сьогодні на території регіону немає жодного російського солдата чи ДРГ. Про це під час брифінгу повідомив голова Дніпропетровської ОДА, керівник Ради оборони Дніпропетровської області Валентин Резніченко.

— Збройні Сили дають області змогу укріпитися. Використовуємо для цього кожну годину, — наголосив Валентин Резніченко.

В області працюють транспорт, лікарні, магазини. Діє система оповіщення.Як розповів пресофіцер Дніпропетровського обласного терцентру комплектування та соціальної підтримки старший лейтенант Ілля Божко, аби виявляти і нейтралізувати диверсантів, не пускати ворожі війська, по Україні встановлюють блокпости. Зокрема, і на Дніпропетровщині. Такі заходи безпеки врятують багато життів.

Крім того, офіцер повідомив, що окупанти готуються найближчим часом запустити інформаційно-психологічну операцію.

— Її мета — зламати опір. Можуть бути перебої зі зв’язком. А ще фейки, нібито Україна капітулювала. Брехня! Не дочекаються! Ніякої капітуляції не буде! Тільки перемога! Ніхто не зрадить рідну країну, — сказав старший лейтенант Ілля Божко.

Варто наголосити, що заборонено фотографувати та знімати на відео блокпости, дислокацію та пересування військової техніки. Це стратегічна інформація, яку не можна розголошувати.