Силами вчителів та батьків. У школі Дніпра збирають волонтерську допомогу й облаштовують укриття

logo

Цивільне населення Дніпра продовжує організовувати волонтерські пункти для протистояння російській агресії. Суспільне побувало в одній зі шкіл Дніпра, де збирають допомогу військовим та облаштовують сховище на випадок повітряної тривоги.

Ще 23 лютого тут навчалися діти, а вже наступного дня почали збирати волонтерську допомогу й облаштовувати укриття. Все роблять силами вчителів та батьків учнів.

Лариса – волонтерка у цьому пункті. Її старша дитина навчається у цій школі, молодша — має піти у перший клас у вересні.

«Вирішили, що не можемо сидіти вдома, треба щось робити, треба згуртовуватися, і організували в школі штаб допомоги волонтерський», – каже жінка.

Люди збирають сухпайки, воду, засоби гігієни, тканину для плетіння маскувальних сіток, ліки, м’ясо та банки для виготовлення тушонки. Усі потреби координують із дніпровським центром волонтерів. Кажуть: хоч багато людей і приносять допомогу, майже нічого довго не лежить.

Силами вчителів та батьків. У школі Дніпра збирають волонтерську допомогу й облаштовують укриттяСуспільне Дніпро

У школі почали збирати волонтерську допомогу й облаштовувати укриття

Директорка школи розповідає: шкільна громада допомагає армії та волонтерам ще з 2014 року. Не змогли залишитися осторонь і тепер.

«Гуртуємося, робимо. Всі робимо загальну справу. Тому хочу однозначно висловити величезну вдячність нашим батькам за те, що мають таку дуже активну громадянську позицію. Ми Україну точно не віддамо», – говорить вона.

В школі немає спеціального сховища, тож як укриття облаштували великі підвальні приміщення. Зробили місце і для найменших, облаштували дитячі зони з іграшками. Сюди вже приходили люди під час повітряної тривоги, дехто лишався ночувати.

Поки діти вдома з батьками, вчителі в школі чергують цілодобово. Адміністрація вже почала прийом заявок від батьків майбутніх першокласників на новий навчальний рік.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро