Січеславська відображає героїчні символи у своїй назві, — Дмитро Ярош

logo

Січеславська відображає героїчні символи у своїй назві, - Дмитро Ярош

Командир Української Добровольчої Армії, народний депутат Дмитро Ярош підтримав перейменування Дніпропетровської області на Січеславську, передає Дніпроград.

Ярош зазначив, що питання перейменування та декомунізації підіймалося ще у 90-их роках.

«Позбутися комуністичних згадок у символах ми мали ще у 1991 році, отримавши Незалежність. Добре, що після революції процес декомунізації пройшовся семимильними кроками. Проте наразі лишилися такі рудименти в топонімах, як Кіровоградська та Дніпропетровська області», — зазначив військовий.

Він також вважає, що для українців важливо відмовитися від колоніального або комуністичного минулого, і відповідно, взяти на оззброєння наші символи.

«Тому що ми зараз воюємо за символи. Не за гроші хлопці йдуть на війну, віддають там своє здоров`я та життя. Запорізька Січ є одним із символів нашої націїї. Тому Січеславська відображає цей символізм і те, що область є своєрідною Січчю — форпостом у сучасній війні», — зазначив Ярош.

Нагадаємо, голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович вважає, що назвавши Дніпропетровську область Січеславською ми зробимо крок до того, аби позбавити українські землі від впливу РФ.

Автор: Дарина ТВАРА