«Школярська» різанина під Дніпром: мотиви старшокласника-вбивці лишаються незрозумілими

logo
234099_shkoljarska_rizanina_pid_dniprom_motivi_s.jpeg


Підліток нічого не говорить про причини свого жахливого вчинку.

На Дніпропетровщині 11-класник убив чоловіка та дитину і тяжко поранив вагітну жінку, котра тепер у реанімації. Жодних конфліктів із ним у родини доти не було, йдеться  в сюжеті ТСН.19:30.

«За дві хвилини хрест поставив на всьому моєму житті», — каже жінка, котра в одну мить втратила 4-річного сина і 30-річного чоловіка. Вона навіть не змогла побувати на їх похороні – ховали загиблих сусіди. Одночасно з цим у суді обирали запобіжний захід для 18-річного школяра, котрий скоїв страшний злочин. «Я відмовляюся говорити», — заявив він. Адвокат також нічого не коментує. «Я не можу говорити в інтересах клієнта», — пояснив він.

Відео11-класник зарізав чоловіка та дитину на Дніпропетровщині

11-класник зарізав чоловіка та дитину на Дніпропетровщині А також – тяжко поранив вагітну жінку. Вона — у реанімації. Школяр відмовляється пояснювати, що саме спонукало його до такої жорстокості. Жодних конфліктів із ним у родини не було, каже єдина, що вижила під час нападу. У школі теж нічого підозрілого не помічали.

11-класник зарізав чоловіка та дитину на Дніпропетровщині

Валентин Земцов на своїй сторінці у соцмережі лишив напис: «Хай пробачить мене темрява». О 23:30 він узяв ніж і пішов у будинок навпроти. Там уже відпочивали, тож сусідів підліток заскочив зненацька. Він штирхнув господаря ножем, на крики прокинулася вагітна дружина та намагалася зачинитися в кімнаті. Але нападник ззовні розбив вікно і накинувся на неї та 4-річного сина. «Дві секунди! Він розбиває скло, стрибає у вікно, б’є мене ножем ось сюди. Я падаю. Потім почав мене бити. Я його просила: не бий у живіт, не чіпай дитину, будь ласка. Я впала. Очі відкриваю – бризки летять із кімнати, він дитину б’є. Дитина вже мовчить», — розповіла страшні подробиці Вікторія Кригіна.

Читайте також: Різанина на Лютеранській: нападників на київського бізнесмена було двоє, рідні підозрюють бізнес-конфлікт

Вона дивом змогла вирватися та серед ночі кинулася до сусідів по порятунок. «Прибігла в самих плавках, отут паркан у крові був. Оце вона хитала, била – стільки крові в людини нема, скільки тут було. Від шиї й донизу кров. І вагітна», — досі шокований сусід Михайло Плиска. Із величезною кровтратою та різаними ранами вагітну жінку доправили до реанімації. «Найголовніше – життя збережене, котре в утробі матері. Вірогідно, зачеплені нерви. Серйозна травма ока. Накладено близько 12 швів за вухом. Є перелом щелепової кістки», — перелічив травми заступник головного лікаря обласної лікарні імені Мечникова Валерій Спориш.

26 січня, 18:48

0 із 0

© ГУ Національної поліції України у місті Києві

]]>

]]>

]]>


А поделиться?