Школяр із Дніпра підкорив Німеччину своїм талантом (Відео)

logo
204968_shkoljar_iz_dnipra_pidkoriv_nimechchinu_s.jpeg


14-річний Микита Кутовий на губній гармоніці грає близько трьох років. Учиться самотужки, переважно на відеоуроках в Інтернеті. У музичних школах Дніпра викладання цього інструмента немає. 

За темою

>
У Києві пройшов фестиваль етномузики та її сучасних варіацій у режимі нон-стоп – відео

«Кожна гармонь – це різні тональності. Є високі, є низькі. Наприклад, у мене найнижча є», — каже Микита.

Успіхам підлітка радіє його викладач з фортепіано. У Ксенії Калашникової Микита вчиться вісім років.

«Губна гармонь складна тим, що тут немає у кого повчитися. Тобто, це інструмент досить рідкісний для України, і звичайно те, що Микита вчився по Інтернету і досяг такого рівня — це просто вражає. Тому що нікому почути, підправити, розповісти», — зазначає викладачка фортепіано Ксенія Калашникова.

У німецький Троссінген на фестиваль губної гармоніки батько і син Кутові вирушили разом. Заповнили анкету учасника, хоча сподівалися лише відвідати майстер-класи відомих музикантів.

«Були роздуми, тому що рівень високий і поїхати та зганьбитися не хотілося. Порепетували і вирішили, що можна на щось розраховувати у плані потрапляння у десятку», — ділиться переживаннями батько Микити Олександр Кутовий.

Микита Кутовий виявився наймолодшим учасником на конкурсі і єдиним з України. Перемогу школяр здобув в одній із 12 категорій — серед 33 претендентів.

 

Наталія Світлова, Андрій Ковбаса, Дніпро, «5 канал»

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Марина Порошенко передала унікальні скрипки й альти студентам Інституту Глієра – ФОТО


А поделиться?