Школярка з Кам’янського перемогла у всеукраїнському конкурсі

logo

Школярка з Кам’янського перемогла у всеукраїнському конкурсі

Понеділок, 08/07/2024 — 21:01 664

Нагороду отримала учениця 10 класу кам’янського ліцею № 13 та вихованка Дитячого екологічного центру Єва Узунова.

Школярку та її наставника Світлану Куриненко 5 липняпривітала директор Департаменту освіти міськради Наталія Рева. 

Ліцеїстка взяла участь у Всеукраїнській кампанії “Історія моєї школи”, яка проводилась вперше (ініціатори – Всеукраїнська дитяча спілка “Дитячий екологічний парламент” та Національний еколого-натуралістичний центр). За висновками експертної комісії  серед переможців опинилася конкурсна робота Єви – відеорепортаж “Ліцей №13 – історичний екскурс довжиною у 57 років”. Вона була підготовлена заініціативи та підтримки Дитячого екологічного центру, педагогічного та учнівського колективів закладу, консультацій з працівниками ТРК “МІС”.

Загалом більше 300 робіт взяли участь у Всеукраїнській кампанії “Історія моєї школи”. Це були презентації та відеорепортажі, створені на основі досліджень історії закладів освіти з використанням архівних документів, музейних матеріалів, мемуарів, спогадів учителів та очевидців.

“Дитячий екологічний центр долучається до привітаньДепартаменту освіти Кам’янської міської ради переможниці конкурсу Єви Узунової та її наставника – Світлани Куриненко. Нагорода заслужена, як учасників, так і всього колективу ліцею №13, який під керівництвом Людмили Єфремової протягом багатьох років приділяє велику увагу вихованню любові до рідної школи, поваги до її історії, сприяє формуванню патріотичної свідомості школярів та громадянських якостей, таких, як патріотизм, національна ідентичність, людяність, працьовитість; популяризує дитячийекологічний рух, формує у здобувачів освіти активну життєву позицію”, – написала на своїй ФБ-сторінці директор КЗ “ДЕЦ” Лариса Долина.

Пропонуємо переглянути відеорепортаж:

Читайте також:

Ансамбль бандуристів із Кам’янського яскраво виступив на фестивалі у Дніпрі

Новий театральний сезон у Кам’янському відкриється міжнародним фестивалем (репертуар)

Навігація записів