Школярі Дніпра зібрали майже 8 тисяч коробок з подарунками для ЗСУ

logo

Главная страница / Навчальний рік 2023/2024 / Школярі Дніпра зібрали майже 8 тисяч коробок з подарунками для ЗСУ

Школярі Дніпра зібрали майже 8 тисяч коробок з подарунками для ЗСУ

У Дінпрі школяриприєдналися до акції «Скринька — оберіг для ЗСУ» та зібрали майже 8 тисяч коробок з подарунками для наших захисників. Про це повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на прес-службу міськради.  

Чотирикласниця дніпровської школи № 36 Людмила Чередніченко малює сонях. Листівку покладуть до скриньки, яку отримає на фронті захисник України. «Я хочу, щоб у захисника, який побачить мій малюнок, піднявся настрій. Щоб вони знали, коговони захищають, і ми дуже вдячні їм за такий великий вчинок», — ділиться Людмила. Дівчинка взяла участь у вітальній акції напередодні Дня Збройних Сил України «Скринька – оберіг для ЗСУ». Долучилися також працівники закладів освіти, учні та їхні батьки. У пакунок можна покласти смаколики, теплі шкарпетки, обереги, зроблені власними руками, тощо.

«Нам у класі запропонували взяти участь в акції. Ми з подругою за кишенькові гроші з власного бажання купили шкарпетки, каву, чай і написали листаподяки. Цими подарунками дякуємо ЗСУ за змогу жити й навчатись», — розповідає десятикласниця Поліна Гончаренко.

Школярі Дніпра зібрали майже 8 тисяч коробок з подарунками для ЗСУ

«Ми всією родиною збирали пакунки. Відсмаколиків до теплих речей, адже це ще одна можливість подякувати за захист нашої країни Збройним Силам України. Завдяки ним ми маємо змогу жити буденним життям – працювати, творити, вчитись. Тому дуже важливо забезпечувати нашій армії міцний тил – кожен у свій спосіб, але з максимальною самовіддачею, так, щоб це посилювало наших оборонців і наближало перемогу», — поділилася мама школярки Анастасія Толста.

Бажання взяти участь в акції виявили всі школи Дніпра. Пакунки приносили до такзваних опорних пунктів.

Школярі Дніпра зібрали майже 8 тисяч коробок з подарунками для ЗСУ

«Ми визначали одну школу в кожному районі міста, куди могли приносити батьки та діти пакуночки. Ця школа — пункт Новокодацького району. Тут майже 2 тисячі скриньок зібрали, а загалом по місту саме до Дня ЗСУ принесли майже 8 тисяч пакунків. Ці всі коробки прикрашали й збирали власними руками. Наприклад, в’язали шкарпетки, плели браслети, малювали. Усе зроблено для захисників з любовʼю. Далі скриньки передаємо через волонтерів або представників бригад чи формувань, якітимчасово приїжджають до Дніпра», — підсумувала заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР Олена Яковенко.

Школярі Дніпра зібрали майже 8 тисяч коробок з подарунками для ЗСУШколярі Дніпра зібрали майже 8 тисяч коробок з подарунками для ЗСУШколярі Дніпра зібрали майже 8 тисяч коробок з подарунками для ЗСУШколярі Дніпра зібрали майже 8 тисяч коробок з подарунками для ЗСУ