Шкільний скандал у Дніпрі: в конфлікт п’ятикласника з однолітками навіть втрутилась поліція (Відео)

logo
227406_shkilnij_skandal_u_dnipri_v_konflikt_p_ja.jpeg


5 канал

Дніпро

19.02.2018 22:32

Після сварки з однокласниками 11-річний Сергій Іванов лікується через психологічні проблеми

П’ятикласники зацькували свого однолітка і той змушений був звернутися до лікарів. Скандал спалахнув в одній зі шкіл Дніпра через учня – переселенця з Донбасу. Однокласники, які не порозумілися з хлопцем, написали листа директору, де повідомили, що не хочуть з ним навчатися в одному класі. У шкільний конфлікт втрутилася поліція. З подробицями – сюжет «5 каналу».

Після сварки з однокласниками 11-річний Сергій Іванов лікується через психологічні проблеми. Щоб не погіршити стан дитини, мама хлопчика, Вікторія Іванова,мне дозволила журналістам спілкуватися з ним.

Розповідає: «Дитина зателефонувала по телефону і з надривом у голосі плакала та кричала «мамочка моя рідна, забери мене з цієї школи!». Каже: «Діти зібрали петицію і під час зміни тикали мені її в носа – «тепер тебе точно виженуть з класу».

Коли Сергійкові було п’ять років, він переніс інсульт. Відтоді під постійним наглядом невролога. У своєму 5-го «Б» вчиться від початку року. Проте з однокласниками не порозумівся. А кілька днів тому вони написали листа директору, що не хочуть навчатися разом із Сергієм в одному класі.

За темою

«Ми взагалі не брали в цьому участі. Якщо діти написали такого листа, значить реально дитина дістала», – про це батьки розповіли під час зустрічі з поліцією. Правоохоронці приїхали до школи, отримавши скаргу від мами постраждалого хлопчика. Вони провели урок і розповіли про небезпеку булінгу – тобто цькування.

«Є ознаки булінгу. Ми провели таке нейтральне заняття у сподіванні, що воно буде профілактичним на майбутнє, щоб діти зрозуміли, що треба відноситися з повагою один до одного», – зазначає інспектор патрульної поліції Павло Карманов.

Проте незвичайний урок обурив батьків школярів. Тож поліцейським довелося зустрітися і з дорослими. Тільки-но шкільний скандал привернув увагу журналістів – директор школи і класний керівник 5-го «Б» пішли на лікарняний. Тим часом, міське управління освіти розпочало перевірку.

«На сьогодні створена комісія щодо вивчення ситуації, яка склалася у цьому навчальному закладі. Це по-перше. І по-друге, видано наказ про проведення службового розслідування щодо педагогічних працівників», – відзвітувала заступник начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики міської ради Оксана Салогуб.

А доки триває перевірка, директора школи відсторонили від виконання обов’язків.

Наталія Світлова, Андрій Ковбаса, «5 канал»

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею:

Сьогодні у всіх школах України пролунав останній дзвінок


А поделиться?Читайте также: