Шкільні офіцери поліції, граючись, роблять з дітлахів законослухняних громадян

logo

Шкільні офіцери поліції, граючись, роблять з дітлахів законослухняних громадян

Сьогодні у медіа-центрі «Дніпро-Пост» координатори проекту «Шкільні офіцери поліції» розповіли про взаємодію поліцейських зі школярами, передає Дніпроград. 

Посібник до проекту «Шкільні офіцери поліції» розроблено поліцією за участі міжнародних координаторів — канадських спеціалістів та ЮНІСЕФ. Він допомагає поліцейським підготуватися до спілкування з дітьми на тему безпеки дорожнього руху та поведінки у незнайомих ситуаціях.

Під час навчального процесу співробітники приїзджають на запрошення директорів у школи, наразі вони працюють у дитячих таборах. Протягом 45 хвилин патрульні надають інформацію дітлахам від поведінки під час булінгу у колективі (цькування — прим. ред.) до надання першої медичної допомоги та проводять квести та ігри. Такий метод є водночас пізнавальним і цікавим. 

«Особливо у літній період більшу частину часу ми граємося з дітьми у регулювальника, проводимо естафети та квести, розповідаємо про поліцію. Також показуємо деякі спецзасоби поліцейських дітям та вчимо з ними вірші. Крім цього, ми проводимо бесіди з дітьми у Молодіжній обласній бібліотеці та філіях Центральної дитячої бібліотеки», — повідомила координатор проекту Наталя Очеретяна. 

«На нас покладена превентивна функція. Ми хочемо виховати з наших маленьких українців законослухняних громадян. Вони вже хочуть допомагати поліції, а деякі і стати правоохоронцями»,- додала її колега Анна Карпеченкова. 

Також координатори проекту розповіли про конкурс дитячих малюнків на теми: “Я хочу бути поліцейським” і “Безпека дорожнього руху”. Участь у конкурсі можуть взяти діти віком від 4 до 16 років. До 30 липня треба принести роботи в Управлінні патрульної поліції за адресою пл. Троїцька, 2-а, у приміщенні відділку адміністративної практики та прийому громадян.

Виставка малюнків проходитиме з першого серпня по перше вересня у Центральній бібліотеці за адресою вул. Воскресенська, 23. Переможців конкурсу визначатимуть самі відвідувачі шляхом голосування. Авторів найкращих робіт чекатимуть тематичні нагороди від патрульної поліції.

Автор: Ольга СКРИЛЬ