Шахраї із Дніпропетровщини ошукали майже 100 людей, котрі збирали кошти для військових

logo

У Дніпропетровській області судитимуть групу осіб за підозрою у тому, що вони ошукували людей, котрі організовували збір коштів на допомогу армії

Про це повідомили в обласній прокуратурі, передає RegioNews.

За даними правоохоронців, підозрювані – жителі Кам’янського району. Вони знаходили усоцмережах інформацію про збори на допомогу та лікування військових та писали організаторам, представляючись волонтерами міжнародних організацій та пропонуючи фінансову допомогу.

«Потім під виглядом конвертування коштів вони отримували доступ до онлайн-банкінгу потерпілих та привласнювали гроші», — розповіли у прокуратурі.

Загалом, як зазначають правоохоронці, псевдоволонтери ошукали майже 100 людей з різних регіонів України. Сума збитків становить 1,3 млн грн.

У підозрюванихпід час обшуків вилучили мобільні телефони, 300 сім-карток, комп’ютери, ноутбуки, електронні накопичувачі інформації, банківські картки, майже 800 тис. грн тощо.

Наразі фігуранти перебувають під вартою.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Чернігівщині 25-річний чоловік вигадав шахрайську схему заволодіння грошовими коштамигромадян під виглядом термінових зборів на потреби нібито військового, який служить в ЗСУ. Його затримала поліція.