Сергію Нігояну у Дніпрі створюють пам’ятний знак

logo
224771_sergiju_nigojanu_u_dnipri_stvorjujut_pam_.jpeg


Сергію Нігояну у Дніпрі створюють пам'ятний знак

У Дніпрі створюють монумент справжнього патріота та захисника України – Сергія Нігояна, який народився та жив у Дніпропетровській області. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів заступник головного лікаря Діпропетровської обласної лікарні імені Мечникова Юрій Скребець, інформує Дніпроград.

«Сьогодні завітали Гагік та Венера — батьки Сергія Нігояна. Прості сільскі люди, які розмовляють українською з вірменським прононсом. Венеру Торгомівну нещодавно успішно прооперовано в лікарні Мечникова, результатом задоволені і лікарі, і пацієнтка. На прощання ми показали гостям дарунок від директора Благодійного Фонду «Пам»яті Небесної Сотні» Андрія Павленка — ескізи майбутнього монумента їх сину, першому ангелу Небесної Сотні. «Лице не дуже подібне» — хто краще мами знає обличчя сина… Скульптор обов’язково приїде до них, і за допомогою тата й мами народиться справжній образ Героя», — розповів Юрій Скребець.

Нагадаємо, Сергій загинув від смертельного поранення. Вже посмертно Сергій Нігоян був нагороджений званням «Героя України».

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?