Сельский голова Елизаветовки заявил о намерении покинуть пост

logo

Сельский голова Елизаветовки Максим Голосной прокомментировал результаты голосования на внеочередных выборах в Верховную Раду на 29-ом округе, где он баллотировался как самовыдвиженец. По словам сельского головы, «эксперимент», в котором он принял участие, чтобы «протестировать себя и общество», показал, что люди по-прежнему «выбирают обертку вместо конфеты». 

«Навіть друге місце по Петриківському району та 4-те місце загалом по округу – це не перемога. Це поразка, — написал Максим Голосной  на своем сайте. —  Але особливо мені шкода за єлизаветівців. За мене віддали голоси 494, за Сергія Демченко від ЗЕ-команди 352. Майже половина! … Я звітувався перед вами щомісяця на сесіях та у соцмережах. Був абсолютно прозорий та доступний. Я живу поруч з вами, а цього “слугу” ви ніколи не побачите наживо в своєму житті! Я можу зрозуміти будь-яку виборчу дільницю, але не Єлизаветівку. Навіть враховуючи кількість моїх ворогів, для яких “чим гірше, ти краще” – це не той результат, на який я розраховував в своєму селі».

Отметим, что на 29-м округе, где подсчет голосов все еще продолжается, победил кандидат от «Слуги Народа» Сергей Демченко. 

«Я на власному досвіді довів, що зміни можливі, якщо їх впроваджують щирі, небайдужі люди. Але я не хочу займатися справою, яка не цінується та не приносить результату. Моя робота на посаді сільського голови всі ці роки – це подолання штучних перешкод, створених діями та бездіяльністю система та тих людей, що її уособлюють. Свій рівень сільського голови я давно вже переріс, дізнався, як працює система і все довів, собі та іншим. Я хочу змінити систему і знаю як, але, на жаль, суспільство не дає мені повноважень. Я вважаю, що наш народ мудріший за Голосного, тому найближчим часом я залишу пост сільського голови», — сообщил Максим Голосной.

Поблагодарив всех, кто его поддержал, голова Елизаветовки поделился своими планами на будущее: заниматься бизнесом и проектами, которые принесут больше пользы его семье и стране.