СБУ заблокувала нелегальне виробництво металоконструкцій, які йшли на будівництво транспортної інфраструктури Дніпра

logo

СБУ заблокувала нелегальне виробництво металоконструкцій, які йшли на будівництво транспортної інфраструктури Дніпра

На Дніпропетровщині СБУ заблокувала протиправну схему виробництва неякісної металопродукції для інфраструктурних об’єктів. Для виготовлення і термічного оцинковування виробів ділки без відповідної ліцензії використовували соляну кислоту. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що деякі місцеві «бізнесмени» та іноземні громадяни налагодили у Павлограді нелегальне виробництво металоконструкцій, арматури, труб та дроту.

Крім того, виготовленням займались некваліфіковані «помічники», які використовували сировину та матеріали, що не відповідають встановленим нормам стандартизації та технічним умовам.

Правоохоронці з’ясували, що готова продукція сумнівної якості постачалася на підприємство, яке здійснює роботи з будівництва об’єктів транспортної інфраструктури Дніпра.

Таким чином, дії зловмисників могли призвести до виникнення надзвичайних подій з тяжкими наслідками для життя та здоров’я громадян.

Наразі розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 311 Кримінального кодексу України та триває досудове розслідування для притягнення злочинців до відповідальності.

Нагадаємо, у Дніпрі відкрили кримінальну справу щодо розкрадання бюджетних коштів (10 млн грн) під час ремонту Центрального мосту. Слідчі повели судово-будівельну експертизу та перевірили повноту виконаних робіт. За результатами, було установлено невідповідність якості виду бетону, який використовувався під час укладання залізничних конструкцій в тротуарних блоках та блоках центрального огородження на мосту. Крім того, виявили невідповідність проектно-кошторисної документації металевих шрумерів, які закладалися у залізо-бетонних конструкціях.

Автор: Іван МУРАХА