СБУ розкрила схему по розкраданню коштів держвиконавцями

logo

image

У Дніпропетровській області СБУ викрила керівників двох структурних підрозділів Держвиконавчої служби Дніпра. Про це повідомляють журналісти «‎Першого Ділового»‎.

Зазначається, вони, залучивши в якості спільників підлеглих, привласнювали кошти з депозитного та авансового рахунків. Йдеться про майже 5 млн гривень.

Шахраї мали доступ до програмно-технічних комплексів виконавчої та державної казначейської служби України і вдавалися до шахрайства під час формування платіжних доручень. У реквізитах вказувався банківській рахунок підконтрольного їм підприємця. А в окремих випадках фігурували навіть особисті рахунки самих ділків або їхніх родичів. Тож, кошти, що боржники у переводили на рахунки державних установ, йшли не за призначенням.

Нагадаємо, вперше в історії України Служба безпеки затримала особу, котрій повідомлено про підозру в піратстві.Ним виявився житель Миколаївської області, який захопив судно в Індійському океані і вимагав викуп за його звільнення.

Також ми писали, що Державному бюро розслідувань повідомляють, що детективи затримали двох працівників Служби безпеки, яких підозрюють у нападі на прикордонників на Сумщині.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!