Рукопашники Дніпропетровщини стали призерами Кубка України в Бучі

З 23 по 24 березня в Бучі пройшов Кубок України з рукопашного бою, присвячений пам’яті полеглих спецпризначенців Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

У змаганнях взяли участь 200 спортсменів з 15 регіонів країни.

На урочистому відкритті змагань були присутні: заступник Міністра молоді та спорту України Віталій Лавров, президент Всеукраїнськоїфедерації рукопашного бою Юрій Радченко, полковник ГУР МОУ Володимир Нараєвський, почесний президент федерації рукопашного бою генерал-лейтенант Василь Крутов. Захисників, які віддали своє життя за Україну, вшанували хвилиною мовчання.

У загальному заліку легкого контакту перші три місця посіли команди Чернігівської області, Дніпропетровської області та міста Київ. У загальному заліку дозованого контакту перші три місця вибороли представники Чернівецької області, міста Київ таДніпропетровської області.

Дніпряни здобули 13 медалей чемпіонату України з кульової стрільбиКаратисти Кам’янського успішно виступили на щорічних змаганнях “Воля доПеремоги”