Розкопані могили в Дніпрі лишилися відкритими на ніч

logo
188605_rozkopani_mogili_v_dnipri_lishilisja_vidk.jpeg


Перехожих можуть лякати кістки та черепи.

Людські кістки з виритої комунальниками траншеї у Дніпрі досі ніхто не прибрав. В нічну пору поблизу справді моторошно, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Освітлення на вулиці відсутнє, тому крім решток під ногами перехожі ризикують іще й провалитися у викопані ями – могили. Міська влада була готова вже у середу відрядити комунальників для вирішення проблеми, але в поліції повідомили про іншу процедуру – за законом, кістки мають зібрати судмедексперти, дослідити їх, а вже потім вирішувати подальшу долю.

ВідеоУ Дніпрі досі не прибрали кістки, які розрили будівельники

Бригада СМЕ виклик отримала, але в місті чимало інших кримінальних злочинів, що потребують роботи судмедекспертів. Тому розкопана частина кладовища чекатиме, коли фахівці звільняться. Коли саме на місці вилучать людські останки, досі ніхто не знає.

Читайте також: В Івано-Франківську комунальники випадково знайшли масове поховання жертв НКВС

Як уже повідомлялося, будівельники, які рили траншею для електроопор у середмісті Дніпра, натрапили на старе поховання, але роботи не зупинили і продовжували діставати екскаватором ґрунт разом із останками та вивозити в невідомому напрямку. Після того залишили канаву, в якій на півтораметровій глибині стирчать черепи та розкидані кістки.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська


А поделиться?