Рятувальник з Дніпропетровщини — віце-чемпіон світу з кікбоксингу

Ольга ПЕРОВА.

Начальник 47-ї Державної пожежно-рятувальної частини із Першотравенська Андрій Горлов посів друге місце на чемпіонаті світу з кікбоксингу WTKA, який відбувся в Італії, повідомляє прес-служба ГУ Державної служби з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області. 24-літній спортсмен виступав у складі національної збірної та виборов титул віце-чемпіона світу у ваговій категорії до 63 кг. Це був його дебютний виступ на змаганнях такого рівня.

«Я залишив позаду поляка й угорця. За перше місце боровся з іспанцем. Бій був особливо напруженим. Але трішки не дотягнув до першого місця. Мабуть, не вистачило досвіду змагань такого рівня. Попереду робота над помилками. Це стимул вибороти наступного разу золоту нагороду», — каже спортсмен.

Андрій Горлов прийшов у спорт, коли йому було 10 років. Спочатку займався боксом, потім захопився кікбоксингом. Сьогодні він — багаторазовий чемпіон України з кікбоксингу, рукопашного бою, чемпіон і призер міжнародних змагань.

Андрій Горлов — рятувальник, силач і просто красень.