Рівність і толерантність: на фест соцреклами прийшли криворіжці із різними поглядами на дражливі теми

logo

У Кривому Розі стартував фестиваль соціальної реклами. Напочатку фестивалю виступив співорганізатор фесту, який зазанчив, що соціальна реклама стосується виборів та куріння.

Під час фестивалю планується показ короткометражок, в яких мова йде про права людей. Програму показу складено разом зі словенцями, які займаються фестивалем креативності Golden Drum.

Переглянути соцрекламу прийшли близько 70 городян.

Читайте також: Жінка чи чоловік — не має значення. Криворожанки взяли участь у конференції Української асоціації представниць правоохоронних органівМіжнародний фестиваль соцреклами Molodiya Festival відбувається у кінотеатрі Мультиплекс. Захід проводиться за підтримки ініціативної групи «рівні у кривому».

Відеоісторії створені разом із міжнародними правозахисними організаціями. Усі вони про рівність і толерантності.

«Безпечні умови рівних можливостей передбачають здатність долати стереотипи, бути відкритим до розуміння та прийняття інакшості, самореалізацію людини, яка поважає свободу та гідність – традиційні цінності розвинутого суспільства», — йдеться у повідомленні організаторів заходу «Прості відео про складні теми».

Покази розпочались із роликів про проблеми працевлаштування людей із аутизмом, про несприйняття людей із різним віросповіданням, кольором шкіри, розрізом очей одне одного, про спроби політиків заборонити журналістам говорити правду, проблеми людей із різними складними захворювання. Також один із роликів нагадав людям про розповсюдження нелегальної зброї та наслідків. Глядачі мали можливість переглянути короткометражки про дискримінацію людей із ВІЛ-позитивним статусом та ЛГБТ+ людей.

Читайте також: Як до представників ЛГБТ спільноти ставляться мешканці Кривого РогуВідероботи нагадали і про проблему сімейного насилля, зокрема, економічного.