Рівненські баскетболісти здобули третю перемогу над Кривбасом

image

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

І вийшли у фінал Чемпіонату.

Рівненські баскетболісти у другому матчі в Кривому Розі та четвертому поєдинку півфінальної серії плейофф загалом виграли у господарів і стали в першими фіналістами вищої ліги сезону-2020/21.

Підсумок протистояння  БК «Рівне»-ОШВСМ  – «Кривбас» – 3:1.

У першій половині зустрічі суперники боролися на рівних, про що переконливо свідчать рахунки чвертей: 13:13 – перша, 16:12 на користь криворіжців – друга.

Після великої перерви рівняни відіграли три очка – 18:15, тому все вирішувалося у заключній 10-хвилинці.

У рівнян виявилося більше сил – вони захопили ігрову перевагу та почали відриватися від переслідувача. За кілька хвилин до фінального свистка перевагу Рівного досягла десяти очок. Втім, криворіжці до останнього вірили у перемогу, навіть скоротили відставання до чотирьох пунктів  57:61. Та наші гравці не дозволили господарям добитися більшого. Отож, 65:57 – і БК «Рвне»-ОШВСМ здобули третю перемогу в серії та вихід у фінал.

У складі рівненської команди найкращим став Ілля Жуковський– 16 очок і 8 підбирань, в Олексія Адедирана – 14 очок і 12 підбирань, Олександра Шепелєва – 13 пунктів.

У фіналі Рівне зіграє з переможцем пари «БІПА» (Одеса» – «Старий Луцьк», де після трьох матчів попереду волиняни – 2:1.