Ремонт балок центрального мосту виграла пов’язана з Корбаном компанія, якій міськрада заборгувала гроші

logo

Ремонт балок центрального мосту виграла пов'язана з Корбаном компанія, якій міськрада заборгувала гроші

У Дніпрі фірма з Маріуполя «Маст-Буд», яка наразі ремонтує багатостраждальний Центральний міст, освоїть ще 27 млн 370 тис грн. Про це стало відомо з результатів тендеру на платформі публічних закупівель Prozorro, передає Дніпроград.

Для участі у аукціоні заявилося три компанії серед яких дніпровські фірми «Мостстройком» та «Тракція Інфра». Вчора, 4 жовтня, визначили переможця. Ним стало ТОВ «Маст-Буд», яке є підрядником ремонту Центрального мосту. Строк виконання робіт згідно договору — до 31 грудня 2018 року.

Зазначимо, що початково ремонт балок був оцінений у 4,2 мільйонів гривень. Додаткові гроші на цей тендер міськрада виділила 13 вересня . А вже 28 вересня без жодних додаткових експертиз вартість ремонту виросла до 27,4 млн. грн.

Прикметно, що усі три фірми, які брали участь у аукціоні пов’язані із Геннадієм Корбаном. Зокрема, «Мостстройком» та «Маст-Буд» мають спільного власника з оточення Корбана, а ТОВ «Тракція-Інфра» є відомими у Дніпрі «поляками», які разом з бізнес-партнерами Корбана ремонтують вулицю Курчатова.

Окрім того компанії мають сумнівну репутацію. Наприклад, на ТОВ «Мостстройком» і його посадових осіб відкрито кримінальне провадження за неуплату податків.

Нагадаємо, «Маст-Буд» ще у 2011 році співпрацювало з міськрадою Дніпра і не отримало 192 мільйони гривень за виконану роботу. Тож, перемога цього підрядника у такому крупному тендері може виявитися невипадковою.

Автор: Дарина ТВАРА