Регіонал-антисеміт Суханов кожні три місяці їздив до Криму за вказівками кураторів

logo
226010_regional_antisemit_suhanov_kozhni_tri_mis.jpeg


Регіонал-антисеміт Суханов кожні три місяці їздив до Криму за вказівками кураторів

Права рука Олександа Вілкула одіозний дніпровський політик Сергій Суханов, який нещодавно «прославився» своїми антисемітськими заявами, після чого втік у Крим, як з’ясувалося, і раніше регулярно їздив на окупований півострів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook громадського активіста Тараса Здреника.

«Немає нічого дивного, що депутат-сепаратист їздив відпочивати в Крим. Це зрозуміло. Не зрозуміло чому кожні три місяці чотири рази поспіль, і чому на один день? А може не відпочивати, а з робочих питань?», — пише Здреник.

Окрім цього, він опублікував докази візитів Суханова у вигляді реєстраційних даних при перетині адміністративного кордону у Чаплинці. Згідно з цими даними, протягом останнього року Суханов на своєму авто Honda з номерами AE1020BP відвідував Крим кожні три місяці і перебував там лише по одному дню.

Виходячи з того, що Сергій Суханов є довіреною особою та офіційним помічником Олександра Вілкула, можна зробити припустити, що посіпака-атисеміт їздив на окупований півострів до кремлівських кураторів за «рознарядками» для криворізького нардепа.

Нагадаємо, 9 лютого Сергій Суханов на своїй сторінці у Facebook погрожував єврейській громаді Дніпра «розпочати визвольний рух» проти них.

Поліція відкрила кримінальне провадження щодо Суханова за статтею 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії).

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?