<>

Радянські офіцери вимагають дозволити їм діяльність, «бо демократія»

Радянські офіцери вимагають дозволити їм діяльність, "бо демократія"

Громадська організація «Союз радянських офіцерів» з Дніпра, діяльність якої була заборонена рішенням суду, подала касаційну скаргу до Вищого адміністративного суду України, аби оскаржити рішення. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Радіо Свобода.

За даними об’єднання, в організації вважають, що суди першої та апеляційної інстанцій розглянули справу «формально» і винесли необґрунтовані рішення.

За текстом касаційної скарги, організація просить ВАСУ скасувати рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 15 червня та Дніпропетровского апеляційного адміністративного суду від 3 жовтня 2017 року про заборону організації.

Водночас в організації припустили, що касаційну скаргу, подану до Вищого адмінсуду розглядатиме вже не ВАСУ, який підлягає розпуску, а Верховний суд України.

У червні 2017 року в Дніпрі окружний адміністративний суд ухвалив рішення про заборону громадської організації «Союз радянських офіцерів». Суд виніс рішення, дослідивши матеріали і вислухавши свідків.

Проте, «офіцери» продовжують пропагувати свої ідеї під наглядом поліцейських.

Автор: Іван МУРАХА