Пункти Незламності у Дніпрі: тепло та затишок у складні часи

logo

Главная страница / Новини Дніпра / Пункти Незламності у Дніпрі: тепло та затишок у складні часи Пункти Незламності у Дніпрі: тепло та затишок у складні часи

У складних умовах сьогодення важливо мати безпечне місце, де можна зігрітися, зарядити гаджети та отримати допомогу у разі тривалих відключень електроенергії. Саме цю функцію виконують Пункти Незламності, які розгорнуто на базі закладів та установ Дніпра. Один з таких пунктів сьогодні відвідав черговий по місту Едуард Підлубний.

На базі Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Обійми» розгорнуто Пункт Незламності, який здатен прийняти до 30 людей.

Пункт обладнано усім необхідним для того, щоб відвідувачі моглиперебувати тут з максимальною зручністю та безпекою під час тривалих відключень електроенергії:

Дизельний генератор забезпечить безперебійне електропостачання,Павербанк та 3 зарядні станції дадуть можливість зарядити мобільні телефони та інші гаджети,Електричні чайники та термоси допоможуть зігрітися гарячим чаєм або кавою,Аптечка містить все необхідне для надання першоїдопомоги,Запас питної води забезпечить життєво важливі потреби,Чай, кава, цукор та інші продукти дозволять приготувати гарячі напої.Довідково:

На базі закладів соціального захисту працюють пункти незламності за такими адресами:

Відділення щодо надання послуг бездомним особам та особам з низьким рівнем доходів, вул. Лоцманська, 22 АЦентр соціальної підтримки дітей та сімей “Довіра”, вул. Тополина, 33Центр соціальної підтримки дітей та сімей “Обійми”,вул. Яскрава, 41Центр соціальної підтримки дітей та сімей “Барвінок”, вул. Янтарна, 45Дніпровський міський терцентр у Шевченківському районі, вул. Панікахи, 95Дніпровський міський терцентр у Індустріальному районі, вул. Осіння, 11 Б

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як працює Пункт незламності вЛівобережній Адміністрації Дніпра.