Пункти Незламності у Дніпрі 2024: адреси по районам

logo

Главная страница / Новини Дніпра / Пункти Незламності у Дніпрі 2024: адреси по районам

Пункти Незламності у Дніпрі 2024: адреси - Наше Місто

Наразі майже по всій Україні, зокрема, і в Дніпрі, введені екстрені відключення світла. Для допомоги містянам, які потребують зігрітися та підзарядити гаджети, у Дніпрі розгорнуто понад 100 пунктів незламності. Їхоблаштовано мерією, обласною військовою адміністрацією, ДСНС і Нацполіцією, пише «Наше місто».

Близько 90-ми Пунктами Незламності опікується міська влада. Вони готові до прийому містян з 1 жовтня 2023 року, а також укомплектовані усім необхідним обладнанням: генераторами, подовжувачами, аптечками, запасами питної та технічної води, електрочайниками, обігрівачами і дитячими куточками, а також місцями для відвідувачів з тваринами.

АдресиПункти Незламності у Дніпрі 2024: адреси - Наше Місто

Адреси інших можна знайти у застосунку «Дія».

У Пунктах, незважаючи на відключення світла, передбачається наявність:тепла;води;освітлення;мобільного зв’язку;інтернету;живлення для мобільних пристроїв;місця для відпочинку.Які правила діють для відвідувачів з домашніми улюбленцями:

Коти та собаки маленьких порід мають бути у переносках. А собаки середнього і великого розміру – у намордниках.Так ви убезпечите і своїх домашніх улюбленців, і оточуючих.

У разі, якщо ці умови виконані, а вас не пустили з тваринкою, обов’язково звертайтесь на гарячу лінію міськради: 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12.

Категорія: Війна, Влада,Новини Дніпра

Позначки: Пункти незламності, Україна Росія війна

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: