Пташине королівство серед маршруток: у Дніпрі власник АТП розводить павичів

logo

Главная страница / Важливо / Пташине королівство серед маршруток: у Дніпрі власник АТП розводить павичів Пташине королівство серед маршруток: у Дніпрі власник АТП розводить павичів

В Дніпрі на території автотранспортного підприємства власник розводить павичів

В Дніпрі на території автотранспортного підприємства власник розводить павичів, які живуть зовсім поруч з майстернями. Навіщо власник влаштував пташник у транспортному підприємстві і як живеться павичам – читайте в матеріалі «Наше місто» з посиланням наДніпроТВ.

Пишні й строкаті, білосніжні, з коронами на головах, павичі утримуються у просторих вольєрах поряд з автомобілями, де їхні крики ледь чутні крізь гуркіт моторів. Проте, вони й далі тішать публіку своїми співами.

 15 років тому в АТП з’явилися перші павичі, яких привіз з Донецька Олександр Мирошниченко, захоплений красою цих екзотичних птахів. Там він не встояв перед красою павичів і придбав пару цихпернатих красенів. Ця подія стала початком історії павичів в АТП, де їх кількість згодом зросла до півсотні.

Серед різноманіття видів павичів, “Арлекін” виділяється як найдорожчий та найрідкісніший. Ці птахи вражають своїм унікальним забарвленням, яке не зустрічається у жодного іншого виду.

Окрім чаруючих співів та пишних танців з розпушеним хвостом, “Арлекіни” володіють особливою чутливістю. Навіть попереджають про ракетну небезпеку.

Наразіпавичі переживають шлюбний період, що робить їх ще більш жвавими та активними.

В інкубаторі дбайливо доглядають за знесеними яйцями. Невдовзі, вже на початку травня, очікується поповнення – вилупляться чарівні пташенята.

За відсутності Олександра, догляд за його павичами беруть на себе працівники його підприємства.

Вони годують, поять птахів таприбирають у їхніх вольєрах. Павичі – досить вибагливі істоти: вони бояться протягів та інфекцій. Тому, якщо один з них захворіє, його негайно везуть до ветеринарної клініки. Лікування одного птаха може коштувати стільки ж, скільки і він сам, тобто близько 5 тисяч гривень.

Незважаючи на це, Олександр планує лише розширювати своє “пташине королівство”. Він каже, що ці величні птахи тішать його око і дарують радість йому та всім працівникам.

Раніше ми писали,мамонти, сіамські близнюки та екзотичні тварини: як у Дніпрі виглядає унікальний музей скелетів.