Психічно неврівноважена жінка жорстоко вбила чоловіка на Дніпропетровщині

logo

image

За жорстоке вбивство чоловіка жінку, яка страждає на шизофренію, направлено до психіатричного закладу з суворим наглядом. Вона нанесла своєму чоловіку близько 100 ударів по тілу різними предметами.

В селі Лобойківка Петриківського району Дніпропетровської області 45-річна місцева мешканка, будучи у стані алкогольного сп’яніння, жорстоко вбила свого чоловіка. Як повідомили у прокуратурі Дніпроперовської області, до жінки застосовано примусові заходи медичного характеру у виді госпіталізації до психіатричного закладу з суворим наглядом.

За даними слідства, у червні жінка, після вживання спиртних напоїв, використовуючи різні знаряддя злочину (гострі предмети, сокиру, дерев’яну палицю та фрагмент бетонної труби), нанесла чоловіку  близько 100 ударів по тілу, спричинивши несумісні з життям ушкодження. Згідно висновку судово-психіатричної експертизи, у період скоєння злочину обвинувачена страждала і наразі страждає на хронічне психічне захворювання – параноїдну шизофренію. Жінку госпіталізовано до психіатричного закладу з суворим наглядом.

ASPI news писало, що у Києві на 8 років засудили чоловіка, який забив дружину лопатою до смерті. Раніше повідомлялося, що у Білорусі винесли смертні вироки. Братів Костевих засудили до найвищої міри покарання нібито за вбивство своєї вчительки, яка жила по сусідству, і за підпал її будинку.