Причина в вандалах: Дніпро через псування сміттєвих баків вимушений закуповувати нові

logo

Главная страница / Новини Дніпра / Причина в вандалах: Дніпро через псування сміттєвих баків вимушений закуповувати нові ОФІЦІЙНО Причина в вандалах: Дніпро через псування сміттєвих баків вимушений закуповувати нові

Дніпро через псування сміттєвих баків вимушений закуповувати нові - Наше Місто

У Дніпрі з початку року знищено понад 350 сміттєвих баків, а за 2022-2023 роки – близько 4 тисяч. Вандалізм та псування стають серйозною проблемою, адже через це місту не вистачає баків для вивезення сміття, повідомляє «Наше місто» з посиланням на прес-службуміськради.

“За санітарною схемою очищення м. Дніпра повинно бути 11 тис. сміттєвих баків. На сьогодні їх по місту – біля 7,5 тисяч. Їхнє псування, вандалізм – одна з колосальних проблем. Якщо раніше проблемою було відривання кришок, то зараз їх часто просто спалюють. Місто планує закупити 1 300-1 400 баків. Оскільки через згадані причини нам їх катастрофічно не вистачає”, – каже директор департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Олег Семенко.

Дніпро через псування сміттєвих баків вимушений закуповувати нові - Наше Місто

Найбільше випадків псування сміттєвих баків фіксують у приватному секторі. Частину баків, за можливості, ремонтують на базі компанії перевізника сміття “Екологія-Д”.

“Доводиться і власними силами ремонтувати пошкоджені баки. Здвох-трьох баків робимо один. На нашій базі є працівники, які проводять такий ремонт. Пожежа та механічні пошкодження – найрозповсюджені причини псувань сміттєвих баків. Механічні пошкодження трапляються, як правило, через ДТП чи перевантаження баків. Люди скидають туди будівельне сміття, землю чи скло. Тож вкотре закликаємо цього не робити і дбайливо ставитися до майна”, – підкреслив Роман Ярощук, старший диспетчер компанії “Екологія-Д”.

Міська влада закликає мешканців містадбайливо ставитися до сміттєвих баків та не псувати їх. Також просять не перевантажувати баки та не викидати у них будівельне сміття, землю чи скло.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі деякі абоненти майже на добу залишаться без води: адреси.

Категорія:Влада, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: Міськрада Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: