Проводжали в останню путь на колінах: на Дніпропетровщині попрощалися з загиблим Героєм

logo

Главная страница / Новини Дніпра / Проводжали в останню путь на колінах: на Дніпропетровщині попрощалися з загиблим Героєм Проводжали в останню путь на колінах: на Дніпропетровщині попрощалися з загиблим Героєм

Проводжали в останню путь на колінах: на Дніпропетровщині попрощалися з загиблим Героєм

Жорстока війна безжально забирає життя наших хоробрих захисників та захисниць, які ціною власногожиття борються за свободу та незалежність України. Вони стоять на захисті країни, аби забезпечити мирне майбутнє для нас і наших дітей. На фейсбук-сторінці OrdzhoCity  повідомили трагічну новину – на війні загинув військовий Олександр Кочергін, – пише «Наше Місто».

Життямужнього захисника обірвалося на Харківщині, під час бою за рідну землю. Олександр  був молодшим сержантом, старшим водієм стрілецького відділення стрілецького взводу.

У мирному житті Олександр Кочергін працював на гірничо-збагачувальному комбінаті. Проте спокійне життя закінчилося, коли розпочалася широкомасштабна війна. Чоловік став на захист країни та боровся за її незалежність та свободу.

Провести Олександра в останню путь прийшли його земляки, рідні та друзі. Представникивлади вручили Герою живі квіти, вшановуючи його пам’ять. Чин похорону звершив благочинний Православної церкви України м. Покров Іван Назарик.

Проводжали в останню путь на колінах: на Дніпропетровщині попрощалися з загиблим ГероємПроводжали в останню путь на колінах: на Дніпропетровщині попрощалися з загиблим ГероємПроводжали в останню путь на колінах: на Дніпропетровщині попрощалися з загиблим ГероємПроводжали в останню путь на колінах: на Дніпропетровщині попрощалися з загиблим ГероємПроводжали в останню путь на колінах: на Дніпропетровщині попрощалися з загиблим ГероємФото: фейсбук-сторінка OrdzhoCity спільнота міста Покров.

«Люди схиляли голови у скорботі, ставали на коліна, утворюючи живий коридор пошани. Захисника проводжали з усіма військовими почестями», – йдеться на сайті міської ради.

Чоловікові було 45 років.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього Героя нашої країни.  Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять.

Нагадаємо, ранішеми писали, що від отриманого поранення помер військовий з Дніпропетровщини Сергій Кондратенко. Медики боролися до останнього за його життя.