Програма співфінансування у Дніпрі 2024: як подати онлайн-заявку

logo

Главная страница / Новини Дніпра / Програма співфінансування у Дніпрі 2024: як подати онлайн-заявку

Програма співфінансування у Дніпрі 2024: як подати онлайн-заявку

Дніпро – перше місто в Україні, мешканці якого можуть подати заявку на програму співфінансування онлайн. Для цього було створено зручний сайт, на якому у декілька кліків можна завантажити усі необхідні документи, – передає «Наше місто».

У 2024 році у Дніпрі у повній міріпочав працювати сайт для подання онлайн-заявок на програму співфінансування. Торік у департаменті з питань самоорганізації населення ДМР був створений пілотний проєкт сайту. Він працював у тестовому режимі. І за той час 59 обʼєднань (ОСББ/ЖБК) через ньогоподали заявки на співфінансування.

«Такий проєкт у нас – другий раз “у перший раз”, так би мовити. Адже у 2017 році ми робили щось подібне. Навіть інші українські міста звертались, аби ми допомогли створити подібний сайт і їм. Проте, тоді все одно доводилося головам правління везти до нас документи впаперовому вигляді. Але після тогорічного внесення змін до Закону України (тепер ОСББ можуть залишати на документах цифрові підписи), ми додали на наш сайт можливість ставити на документи цифровий підпис через “Дію”», – прокоментував начальник організаційного відділу департаменту з питань самоорганізації населення ДМР Владислав Макарець.

Таким чином тепер не потрібно приїздити до департаменту фізично, аби подати заявку на співфінансування. Окрім того, у сайті є ще одна зручнафункція – про стан заявки кожен голова правління може дізнатись у застосунку. Уся інформація в режимі реального часу буде приходити на телефон.

Окрім того, за словами Владислава Макареця, люди постійно подавали заявки в останню мить, через що останній тиждень усі стояли у великих чергах у департаменті, а працівники не встигали обробити всі заявки.

Голова ОСББ «Червоні вітрила» Андрій розповідає, що від дня створення об’єднання вони жодного разу не брали участь у програміспівфінансування. Бо, за словами голови ОСББ «Червоні вітрила», це було для їхнього будинку не дуже зручно та довго.

«Потрібно було стояти в черзі, збирати велику кількість документів. У цілому цей процес був довгий та не дуже зручний для нашого будинку. Проте, як тільки з’явився сайт, ми швидко створили на ньому свій кабінет, подали заявки та підкріпили їх документами. На це пішло у нас 10 хвилин часу. Далі почекали на попереднє підтвердження від департаменту, що моя заявкапроходить за всіма критеріями та поставили електронний підпис через «Дію». Дуже все швидко та зручно. У цілому, цифровізація держави та нашого міста це завжди класно та зручно. Я вважаю, що ми рухаємось у правильному напрямі», – ділиться Андрій Шинкаренко.

Таким чином, Дніпро став першим в Україні містом, у якому є можливість подавати заявки на програму співфінансування не виходячи із дому. Цей ріктакож став рекордним за кількістю поданих заявок на програму співфінансування. Покращити свій будинок забажали 593 ОСББ Дніпра. Це, в порівнянні з минулим роком, на 100 заявок більше. Найпопулярніші види робіт: ремонт ліфтового обладнання, покрівель, сантехсистем та електромереж.

Подати заявку на участь у міській програмі співфінансування у режимі онлайн не виходячи з дому можна ось за цим посиланням:https://osbbnew.dniprorada.gov.ua/.

Нагадаємо, раніше ми писали, як працює метро Дніпра. Машиніст показав один день з його роботи.

Категорія: Влада,Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: Дніпро

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: