Проект з управління відходами впровадять у трьох областях

logo

36 ОТГ з  Дніпропетровської, Волинської та Житомирської областей візьмуть участь у проекті «Покращення якості послуг у сфері управління відходами на муніципальному рівні в ОТГ» Програми U-LEAD.

Про це повідомляє портал «Децентралізація». 

«36 об’єднаних територіальних громад у трьох областях України (Дніпропетровська, Волинська та Житомирська) візьмуть участь у проекті «Покращення якості послуг у сфері управління відходами на муніципальному рівні в ОТГ» Програми «U-LEAD з Європою», що втілюватиметься спільно з Кластером сталого економічного розвитку GIZ», — йдеться у повідомленні.

За визначеними критеріями відібрано 14 ОТГ в Дніпропетровській області, 11 ОТГ — в Житомирській області, 11 ОТГ — у Волинській області.

Читайте також: На Вінниччині створили Хмільницьку міську ОТГ

В рамках проекту представники відібраних ОТГ візьмуть участь у навчальній програмі, що націлена на підвищення компетенцій з організації послуг у сфері управління твердими побутовими відходами (ТПВ). Також громади отримають технічну допомогу в розробці стратегічних планів з управління ТПВ, що сприятиме застосуванню новітніх підходів для впровадження ефективного та прозорого надання послуг. За участю національних експертів заплановано проведення інформаційно-просвітницьких заходів для мешканців громад з метою покращення культури поводження з відходами.

Фото: SebWeo.com