Привокзальну площу не відремонтують і цього року — проект досі не готовий

logo

Привокзальну площу не відремонтують і цього року - проект досі не готовий

Реконструкцію Привокзальної площі у Дніпрі знову переносять не невизначений термін. Цього разу заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко повідомив, що до кінця 2019 року буде презентована лише концепція майбутнього плану реконструкції. Про це він розповів у програмі «Грані» на 34 телеканалі, передає Дніпроград.

Як зазначив Лисенко, площу біля залізничного вокзалу планують перетворити на великий транспортний хаб.

«Ми не просто хочемо відреставрувати Привокзальну площу, ми будемо робити там великий транспортний хаб. Це буде не просто площа біля вокзалу, вона концептуально зв’яжеться з площею Старомостовою, колишньою Островського. Є хороша задумка використання промзони. Міський голова висловив ініціативу зробити на місці колишнього холодокомбінату, хлібзаводу хаб, щоб прибрати туди велику частину маршруток. Абине було стовпотворіння, для максимальної зручності пасажирів і водіїв», — сказав Лисенко.

Слід відзначити, що перші заяви про реконструкцію площі були зроблені ще наприкінці 2017 року. Тоді міські чиновники обіцяли, що роботи розпочнуться на початку 2018 року. Втім, ні у 2018, ні у 2019 році реконструкція так і не розпочалася.

Тепер Михайло Лисенко повідомив, що до кінця 2019 року буде створено лише концепцію майбутніх робіт.

«Остаточно з концепцією реконструкції в мерії визначаться до кінця року. Поспішати ніхто не збирається, оскільки привокзальна площа — це обличчя міста, його візитна картка, його в’їзні ворота», — сказав Лисенко.

Варто також пам’ятити, що всі обіцянки міської влади не були реалізовані до цього року через те, що конкурс проектів реконструкції Привокзальної площі був незаконним.

Вочевидь, площа біля залізничного вокзалу може повторити долю Центрального мосту, ремонт якого вже триває третій рік. 

Автор: Іван МУРАХА