Привласнення чиновниками Дніпра 29 млн грн на реконструкцію моста: чому судове засідання знову перенесли

logo

Чиновники замість якіснішого бетону на реконструкції мосту використовували гірший, кажуть правоохоронці.

Судове засідання у справі щодо розкрадання коштів на будівництві скандального мосту в Дніпрі знову перенесли. Цього разу через коронавірус, який нібито виявили в одного з обвинувачених. Низці чиновників, зокрема заступнику мера Дніпра, закидають привласнення 29 мільйонів гривень.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Поліція з’ясувала, що чиновники міськради разом із генпідрядником нагріли на реконструкції мосту руку.

«Обвинувачуються посадові особи Дніпровської міської ради в тому, що спричинено збитків під час ремонту мосту №2 міста Дніпро на суму 29 млн грн», — говорить прокурор відділу Дніпропетровської обласної прокуратури.

Схема, за даними правоохоронців, була вкрай проста. Замість якіснішого бетону на реконструкції мосту використовували гірший, а відтак – дешевший. Міський же бюджет Дніпра оплачував дорожчі матеріали. Різниця йшла в кишеню учасників змови. Так само, як твердять слідчі, «заробляли» і на асфальтному покритті.

«З початкових 120 млн грн вартість мосту збільшилася в чотири рази фактично», — говорить голова правління ГО «Платформа «Громадський контроль» Денис Селін.

Відео Скандальний міст у Дніпрі: судове засідання у справі щодо розкрадання коштів знову перенесли

Судове засідання у справі щодо розкрадання коштів на будівництві скандального мосту в Дніпрі знову перенесли. Цього разу через коронавірус, який нібито виявили в одного з обвинувачених. Низці чиновників, зокрема заступнику мера Дніпра закидають привласнення 29 мільйонів гривень. Докладніше – далі.

Скандальний міст у Дніпрі: судове засідання у справі щодо розкрадання коштів знову перенесли

Громадський активіст перераховує основних учасників кримінального провадження.

«Проходить заступник міського голови Михайло Лисенко, його замісник Самік, підрядник Беккер та інші», — зазначає Денис Селін.

Судові засідання у цій справі проходять украй дивно, звертає увагу активіст. До судової зали взагалі не пускають ані журналістів, ані вільних слухачів, посилаючись на карантин. Поспілкуватися з обвинуваченими теж неможливо. Наприклад, заступник Філатова – Лисенко – вочевидь залишає будівлю суду через задні ворота, адже на центральному вході журналісти ТСН так і не дочекалися. Коментар дали лише адвокати.

«Ми будемо доводити повну невинуватість усіх обвинувачених, я не кажу за когось окремо, про відсутність доказів і неприпустимість отакого кримінального переслідування моїх обвинувачених, точніше моїх клієнтів», — говорить адвокат обвинувачених Андрій Йосипов.

Сьогодні засідання перенесли через хворобу одного з обвинувачених, хоча закон дозволяє слухання, якщо присутній адвокат. І таке затягування процесу вже стало очевидним, твердять громадські активісти. І поки Феміда зволікає, за кілька років на скандальну переправу може чекати нова реконструкція.

«Уже зараз міська влада каже, що через 8-10 років доведеться робити ремонт мосту. Але робити ремонт через кожні 10 років — це дивно», — зауважує Денис Селін.