Прихильники зимового плавання: За чим ми йдемо? За здоров’ям!

logo
203252_prihilniki_zimovogo_plavannja_za_chim_mi_.jpeg


Прихильники зимового плавання: За чим ми йдемо? За здоров’ям!

Сьогодні, 30 листопада,  голова федерації зимового плавання «Білий ведмідь» Аліна Левицька та заступник голови федерації Олег Левицький закликали дніпрян до загартовування та зміцнення організму. Дніпровські «Білі ведмеді» займаються цими корисними для людського організму речами  за допомогою загартовування та зимового плавання, повідомляє кореспонден Дніпроград.

«Ми не ставимо жодних обмежень з приводу віку людей. У нас займаються як і діти п’яти років, так і люди літнього віку» — розповідає Аліна Левицька – «Ми нікого не примушуємо відразу занурюватись у холодну воду, усе проходить поступово, залежно від вашого бажання. Заняття у нас проходять енергійно та весело, також ми їздимо у різні місця у теплі джерела. Заняття проводимо протягом цілого року».

Загартовування організму — потужний оздоровчий засіб — важливий і необхідний елемент здорового способу життя людини. Встановлено, що систематичне загартовування знижує ймовірність простудних захворювань в 4 рази, і навіть виключає їх виникнення. Загартовування має зміцнюючу дію на організм, підвищує тонус центральної нервової системи, покращує кровообіг, нормалізує обмін речовин, підвищує адаптивність організму до несприятливих впливів зовнішнього середовища, сприяє активізації розумової та фізичної працездатності.

«Коли організм переохолоджується, перепад температури викликає стрес», — зазначає Олег Левицький – «А при стресі залози внутрішньої секреції починають виділяти у кров адреналін. Є два шляхи розвитку події: адреналін переробляється в норадреналін – людина починає панікувати та боятися, або ж в ендорфіни – гормон радості, і в цей момент у людини починається боротьба в організмі людини. Після того як люди виходять з води, у них відбувається приток енергії. Такі заходи стимулюють укріпленню імунної системи в організмі».

Представники федерації «Білий ведмідь» закликають людей займатись собою та приділяти стану свого організму більше уваги. Здорові люди – це здорова держава!

Заняття проходять кожну суботу на Монастирському острові о 10 годині ранку та в неділю на Фрунзенському каналі, також о 10 годині.

Нагадаймо, що дніпрян закликають перевіритись на захворювання легень

Автор: Ольга АНДРОСОВА


А поделиться?