Приєднання Авіаторського дасть новий поштовх для розвитку Дніпра, — Андрій Денисенко

logo
201238_priednannja_aviatorskogo_dast_novij_posht.jpeg


Приєднання Авіаторського дасть новий поштовх для розвитку Дніпра, - Андрій Денисенко

Народний депутат України Андрій Денисенко переконаний, що приєднання селища Авіаторського до обласного центру дасть новий імпульс для розвитку інфраструктури Дніпра. Про це він заявив під час зустрічі із місцевими мешканцями сьогодні, 24 листопада, повідомляє Дніпроград.

“Хочу наголосити на тому, що для попередньої влади ваші проблеми були далеко не рідними. Я обіцяв ввести Авіаторське у склад Дніпра ще під час моєї виборчої компанії. Раніше ви б якщо і хотіли щось змінити у себе, то навряд змогли б це зробити. Відтепер це набагато простіше і доступніше. Ми доведемо процес приєднання до логічного кінця. Для цього треба час, але все буде зроблено”, — зазначив Андрій Денисенко.

У зв’язку з тим, що житловий фонд відтепер обслуговуватиме міська влада Дніпра, народний депутат звернув увагу на проблему фінансування місцевої школи, а саме другого корпусу НВК №137. Справа в тому, що основний корпус знаходиться у житловому районі Дніпра, а другий фінансується у залишковому порядку. Вислухавши Андрія Денисенка, Борис Філатов пообіцяв розібратися із цим питанням та розглянути проблему фінансування навчального закладу.

Також Андрій Денисенко повідомив, що процес приєднання Авіаторського закінчений не до кінця. Зі свого боку нардеп та міська рада зробили все для цього, але тепер справа за Кабінетом міністрів, який повинен розробити відповідний законопроект та подати його на розгляд у Верховну Раду. Андрій Денисенко повідомив, що за оптимістичними прогнозами голосування у парламенті відбудеться у лютому наступного року.

Нагадаємо, що сьогодні у Авіаторському місцеві мешканці зустрілися із владою Дніпра та нардепом.

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?