Придніпровська ТЕС не отримала дозвіл на збільшення викидів протягом наступних років

logo
212295_pridniprovska_tes_ne_otrimala_dozvil_na_z.jpeg


Придніпровська ТЕС не отримала дозвіл на збільшення викидів протягом наступних років

Сумнозвісна Придніпровська ТЕС після місяців суперечок з активістами та представниками контролюючих органів врешті-решт отримала негативну відповідь від Міністерства екології та природніх ресурсів щодо можливості збільшення гранично допустимого рівня викидів в атмосферу. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила активістка Ірина Черниш, передає Дніпроград.

Боротьба за збереження чистоти повітря у Дніпрі велася протягом багатьох місяців. Керівництво Придніпровської ТЕС хоч і проводило громадські слухання щодо переобладнання блоків станції під газове вугілля, але вимоги громади так і не були виконані. Головна мета активістів — змусити ТЕС встановити сучасну систему фільтрації на одній із найстаріших теплових станцій України та Європи, єдиній, яка знаходиться в межах міста-мільйонника.

Окрім цього, це передбачено і чинним законодавством України. 

«Ми не хочемо страждати на жахливі недуги, спровоковані викидами ТЕС, та помирати в муках. Ми лише вимагаємо, аби підприємство нарешті виконало зобов’язання, зазначені в його дозволі. І нас було почуто! Бо нас були сотні! Сотні небайдужих громадян, небайдужих до свого життя та життя своїх дітей! Містян, депутатів різних рівнів, громадських формувань, представників виконавчої влади! Міністерство не видало дозвіл, залишивши пакет документів на отримання нового дозволу із величезними концентраціями викидів – без розгляду! І тому Придніпровська ТЕС вже першого дня нового року забов’язана знизити свої викиди в десятки разів!», — зазначила Ірина Черниш.

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?