Правозахисники з «СІЧі» розповіли про досягнення і плани

logo
224707_pravozahisniki_z_sichi_rozpovili_pro_dosj.jpeg


Правозахисники з "СІЧі" розповіли про досягнення і плани

Вчора, 9 лютого, у Дніпрі фахівці правозахисної групи «СІЧ» презентували фільм про досягнення і плани. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку організації  у Facebook.

Як зазначається, чотири роки тому сформувалось ядро та основні принципи правозахисної групи «СІЧ».

«Після трагічних подій розгону дніпровського майдану 26-го січня 2014-го ідея почала набувати цілком конкретні обриси та об’єднала навколо себе неймовірних людей: громадських діячів та активістів, адвокатів, юристів та журналістів. Головне, що поєднувало усіх – небайдужість та бажання змінити країну на краще», — йдеться у дописі.

ГО «ПГ «СІЧ» стала найвпливовішою у Дніпрі правозахисною організацією, яка надавала безоплатну юридичну допомогу та інформаційну підтримку спершу майданівцям, потім – українським військовим, переселенцям та усім соціально незахищеним категоріям громадян.

«Тоді ми мали лише ідею, величезну мотивацію та бажання допомогти, однак за чотири роки – виросли у потужну організацію, яка зараз розширює географію діяльності по всій Україні. Правову допомогу юристів отримали понад 5 тисяч громадян», — зазначають правозахисники.

Сюжет фільму розповідає про сподівання та перемоги, сумніви та розчарування, а головне — про безупинний рух уперед.

Фінансову підтримку у створенні проекту надав Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні.

Раніше повідомлялося, що перша тисяча примірників методички, створеної командою Правозахисної групи «СІЧ» для захисту і забезпечення прав воїнів, які захищають Україну, поширилася у військових частинах, ГО та серед волонтерів. 

Нагадаємо, що у найближчих планах правозахисної групи також видання посібнику саме для чиновників, які працюють в цій галузі та стикаються з низкою складних організаційних і правових проблем.

Автор: Людмила СТУПАК


А поделиться?